Streszczenia

W odcinku 2922
W odcinku 2922  Foto: TVN/Radek Orzeł

Cały odcinek obejrzysz bez opłat w >>>PLAYER.PL<<<

Michał, Jurek i Roman organizują próbę w mieszkaniu Brzozowskiego. Jurek nie radzi sobie najlepiej. Nieoczekiwanie Roman doradza mu, jak trzymać mikrofon i poruszać się seksownie na scenie. Jurek powoli traci wiarę w siebie. Nagle zjawia się Włodek z ziółkami dla swojej ulubienicy Cecylii. Rozsiada się na kanapie, żeby posłuchać jej śpiewu. Michał i Roman – spławiają go - mówiąc, że Maria będzie zła, gdy zaraz nie wróci do baru.

Po zakończeniu próby Jurek skarży się, że z kameralnego koncertu zrobiło się wielkie wydarzenie. Wyraźnie obawia się występu przed liczną i szacowną publicznością. Kiedy jednak pojawia się Włodek, udaje przed nim, że wszystko jest w porządku. Zięba proponuje, żeby weszli do baru i czegoś się napili. Jurek vel Cecylia z czarującym uśmiechem odmawia - twierdząc, że musi iść do kosmetyczki...

Darek jest zawiedziony, kiedy dowiaduje się, że jego pierwszym zadaniem po powrocie do pracy ma być sprawa rozwodowa. Aneta zapewnia męża, że może liczyć na sowite honorarium, ponieważ ich klienci to bardzo zamożni ludzie. Wyjaśnia, że od dwóch lat kłócą się o to, które z nich ma przejąć opiekę nad psami po rozwodzie. Żartobliwie stwierdza, że tak właśnie kończą ludzie, którzy nie mają dzieci. Po chwili oznajmia, że wybiera się do ginekologa. Widząc przerażenie w oczach męża, uspokaja go, że to tylko wizyta kontrolna.

Darek wysłuchuje szczegółów w sprawie konfliktu między klientami, które z przejęciem przedstawia mu asystent. Żbik, udając że słucha Aleksa – pisze SMS-a do Jara. Zleca asystentowi odpowiednie działania w tej sprawie a sam dzwoni do Kasi i pyta ją, czy zechciałaby się spotkać. Dziewczyna chłodno odmawia, lecz gdy dowiaduje się, że jest problem z Jarogniewem i tylko ona może pomóc, zgadza się spotkać.

Żbik wypytuje Kasię, w jaki sposób jej macocha odnalazła swojego ojca. Wyjaśnia, że ojciec Jarogniewa odszedł, gdy ten miał zaledwie rok. Tłumaczy, że chciałby odnaleźć tatę chłopaka i dodaje, że tylko Kasia może mu pomóc namówić dzieciaka, aby się na to zgodził.

Żbik zabiera Kasię i Jarogniewa na piknik. W pewnym momencie daje Kasi znak, żeby zagadała z chłopakiem. Jaro natychmiast to zauważa i rezolutnie pyta Kasię, o co chodzi. Dziewczyna postanawia być z nim szczera. Mówi chłopakowi, że wie od Darka o jego tacie, a gdy Jaro zaczyna się burzyć, wyjaśnia mu, że jej macocha miała podobną sytuację jak on. Uświadamia dzieciakowi, że on także mógłby odnaleźć swojego tatę. Chłopak wzburzony stwierdza, że nie ma zamiaru szukać kogoś, kto zostawił jego i mamę. Kasia przyznaje, że to może nie być dla niego łatwe. Uważa jednak, że Jaro nie powinien tak łatwo osądzać ojca nie wiedząc, co go skłoniło do takiej decyzji.

Aneta przegląda ulotkę na temat planowania ciąży. Kiedy zjawia się Darek, natychmiast chowa ją i z czarującym uśmiechem wita męża i proponuje mu masaż. Kiedy wraca z olejkiem do masażu Darek udaje, że śpi…

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
W odcinku 2921
Następny artykuł:

W odcinku 2921

tvnpix