Streszczenia

W odcinku 2823
W odcinku 2823  Foto: TVN/Radek Orzeł

Cały odcinek >> obejrzysz bez opłat w PLAYER.PL

Darek oznajmia Olszewskiej, że jego klient postanowił przystać na ugodę i wypłacić odszkodowanie byłym pracownicom. Zaprzecza, jakoby w ten sposób przyznał się do winy. Tłumaczy, że Burski jest po prostu szczodry i ma dobre serce. Agnieszka kwituje to gromkim śmiechem. Żąda, żeby redaktor publicznie przyznał się do winy i przeprosił poszkodowane na łamach swojego pisma. Żbik uświadamia jej, że jeśli dojdzie do rozprawy, nie zostawi suchej nitki na jej klientkach. Olszewska jest na to przygotowana i zapowiada, że będzie równie bezwzględna dla Burskiego.

Marta przeprowadza wywiad z klientkami Olszewskiej i Roztockiej. Weronika dodaje im otuchy. Tłumaczy, że ich postawa może pomóc wielu kobietom w podobnej sytuacji.
Burski wpada wściekły do kancelarii i wzburzony opowiada Żbikowi o wywiadzie wyemitowanym w telewizji. Darek wyjaśnia, że kobiety odrzuciły propozycję ugody i zapewnia, że z łatwością sobie z nimi poradzi, bo zna niesławne epizody z ich życia. 
Aneta obawia się, że nie zdołają obronić Burskiego, a co gorsza sami stracą wiarygodność. Stwierdza, że wywiad z kobietami był doskonałym posunięciem konkurencji. Żbik zapewnia żonę, że wygraną mają w kieszeni. Uświadamia jej, że bardzo łatwo manipulować opinią publiczną, która już za kilka dni będzie po ich stronie. Aneta jest pod wrażeniem słów męża. Wręcza mu kosztowny prezent i w żartach stwierdza, że to premia dla męża roku. Darek przyciąga żonę do siebie i namiętnie całuje.

Senator Krupski prosi Cieślika, żeby wstawił się za nim przed sejmową komisją dyscyplinarną. Wzburzony tłumaczy, że nie może być tak, żeby jeden błąd miał przekreślić jego wieloletnią i oddaną pracę na rzecz obywateli. Damian odmawia wsparcia koledze. Zwraca mu uwagę, że powinien pomyśleć o konsekwencjach zanim wdał się w aferę, która może zniszczyć jego karierę polityczną.
Monika prezentuje się rodzicom w nowej seksownej sukience, którą założyła specjalnie na rocznicę swojego ślubu. Obrusza się, gdy Maria stwierdza, że córka bez przerwy kupuje ciuchy i pewnie nie ma już ich gdzie trzymać. Tymczasem Żaneta radzi Cieślikowi,  że powinien sobie sprawić nowy garnitur, by dobrze wypaść przed kamerami, gdy zaczną go nachodzić dziennikarze w związku z aferą Krupskiego. Radzi, żeby wybrał się na zakupy z Moniką, która na pewno dobrze mu doradzi. Damian dopiero teraz przypomina sobie, że mieli iść dziś z żoną na rocznicową kolację. Gdy jakiś czas później Monika zjawia się w biurze, oznajmia jej, że nie będą mogli uczcić swojego święta, jak planowali, ponieważ musi być na posiedzeniu komisji dyscyplinarnej. Monika wpada we wściekłość, która po chwili przeradza się w lament nad własnym, smutnym losem żony polityka… Jakiś czas później upija się w barze w towarzystwie Żanety. Gdy kobiety schodzą na tematy intymne, Monika zaśmiewając się w głos, że coach zakazał Szulcom uprawiania seksu przez tydzień. Zaprasza do towarzystwa poznaną przy barze kobietę, która – jak twierdzi – też została wystawiona przez faceta. Bawi się tak świetnie, że gdy Żaneta próbuje wyciągnąć ją do domu, wyrywa się jej i wyzywa od nudziar śmiejąc się jej w twarz, że musi korzystać z porad sex coacha. Urażona tymi żartami Żaneta, zostawia szwagierkę. Cieślikowa, zachęcana przez nową znajomą, wchodzi na stół i – ku uciesze  gości – zaczyna tańczyć ściągając bluzkę. Kobieta fotografuje Monikę zachęcając ją do śmielszych ekscesów…

Ada zostaje odwieziona do szpitala. Chociaż Olaf próbuje to przedstawić inaczej, ratownicy nie mają wątpliwości, że doszło do próby samobójczej.
Marta współczuje Olafowi, gdy ten kłamie, że kilka godzin musiał czekać z Izabelą na pomoc drogową. Prosi go, żeby się przespał, a sama jedzie do pracy.
Kubicki odwiedza Adę w szpitalu. Dziewczyna wyznaje, że nie potrafi bez niego żyć, a gdy Olaf tłumaczy, że nie może dłużej ciągnąć romansu, ta bardzo się obrusza i podniesionym głosem przypomina mu, że Marta zgodziła się, żeby nadal z nią trenował. Po krótkim badaniu lekarz, znacząco spoglądając na Olafa, oznajmia, że to nie jest najlepszy moment na poważne rozmowy, które mogą zdenerwować pacjentkę. Ada zapewnia, że jest już spokojna. Zapytana, czy będzie miał kto się nią zaopiekować po powrocie do domu, bez chwili wahania odpowiada, że nie będzie sama. Przyparty do muru Kubicki potwierdza, że zaopiekuje się nią.
Marta spostrzega, że Olafa coś niepokoi. Podejrzewa, że ma to związek z jej ciążą. Zapewnia ukochanego, że poradzą sobie, choć przyznaje, że i ona na początku była przerażona, że ich życie całkowicie się zmieni. Kubicki prosi ją, żeby zawsze pamiętała, że bardzo ją kocha. Wieczorem, w tajemnicy przed Martą, dzwoni do Ady. Dziewczyna mówi mu, że lekarze chcą ją jeszcze trochę zatrzymać w szpitalu, ale chyba udało jej się przekonać psychologa, że jest zdrowa. Wyznaje, że powiedziała lekarzowi, że kocha Olafa...


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
W odcinku 2822
Następny artykuł:

W odcinku 2822

tvnpix