Odcinek 2605
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Anastazja powie Tomkowi całą prawdę o sobie ?!

Tomek i Beata ruszają na urlop w górach. Tuż przed wyjazdem na Wspólnej zjawia się… Anastazja! Beata usiłuje nie dopuścić do najgorszego – wpycha Tomka do taksówki. Jednak Trzcińska jest zdesperowana – wykrzykuje ukochanemu, że uciekła od niego bo była szantażowana przez Beatę!!! Czy Tomek usłyszy w końcu całą prawdę ?!

 

Łukasz mordercą Dominiki ?!

Paprocki dowiaduje się od Tymona, że Łukasz „podbijał” do Dominiki! Z powodu odrzucenia chłopak upił się z rozpaczy tamtej nocy. Detektyw natychmiast jedzie do niego… Tymczasem Daniel spotyka się z kobietą, która widziała nocną kłótnię Dominiki z jakimś mężczyzną. Okazuje się, że to był Łukasz! Brzozowski dzwoni do detektywa, by go ostrzec. Czy zdąży ?!

 

Monika w rozpaczy – zabiła Stefana!

Kajtek wyjeżdża z dziadkiem – niestety, nie może zabrać ze sobą ukochanego chomiczka. Cieślikowie zostają sami – umawiają się na namiętny wieczór. Monika po pracy przymierza seksowną bieliznę. Jest zdenerwowana - wydaje jej się, że chomik ją podgląda… Kiedy do domu wraca rozochocony Damian, wita go zapłakana żona! Mówi, że… zabiła Stefana!

W odcinku 2605
W odcinku 2605

 

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 2604
Następny odcinek:

Odcinek 2604