Aktualności

Wesele Żanety i Grzegorza
 
Ślub Żanety i Grzegorza zbliża się wielkimi krokami. Emisja tych wyjątkowych odcinków w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego rozpocznie się już w tym tygodniu

Na ten ślub widzowie czekali w napięciu już od kilku miesięcy. Odcinek w którym Żaneta i Grzegorz staną na ślubnym kobiercu zostanie wyemitowany na antenie TVN w poniedziałek 19 listopada, a huczne wesele dzień później – 20 listopada.

O zgodność uroczystości z polską tradycją zadbają przedsiębiorcze teściowe – Helena Kopeć i Maria Zięba. Aby zaimponować sąsiadom zaradne panie wynajęły do pomocy specjalistę od organizacji ślubów Przemka G. Wiśniewskiego. Opinia sąsiadów to pestka przy tym, jak zareaguje na ślub były narzeczony Żanety – Wiesiek, który nie może pogodzić się ze stratą ukochanej Żanety. Wesele będzie obfitowało w wiele niespodzianek. Młoda para otrzyma niecodzienny prezent – specjalnie dla nich na żywo zagra kultowy zespół disco polo TOP ONE. Usłyszymy m.in. przebój „Mówię Ci Hello”. Wiele zamieszania przysporzą weselni goście: Kamil z Zuzą, Filip z Martą, Daniel z Olą oraz Ewa, którą uwiedzie nieodparty urok Przemka Wiśniewskiego...

„Nie zdradzimy jak ostatecznie będzie przebiegała uroczystość i czy związek zostanie zalegalizowany, aby nie odbierać tej przyjemności widzom. Może się tak zdarzyć, że złamane serce, urażona męska duma, a przede wszystkim chęć zemsty są wystarczającymi powodami do tego, by zakłócić  przebieg uroczystości i panna Kopeć i młody pan Zięba wcale nie zostaną żoną i mężem…” mówi Dorota Chamczyk, producent serialu.

Jedną z ciekawostek i wielkim atutem tych odcinków jest to, że ich  reżyserii podjął się Wojciech Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanego filmu „Wesele”, uznawanego za jeden z największych hitów polskiego kina ostatniej dekady.

Zobacz, jak weselni goście tańczą w rytm przeboju TOP ONE "Mówię Ci Hello"!
50 kbps - 1,60 MB
100 kbps - 2,30 MB
200 kbps - 2,60 MB
źródło: TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Polska Pamela na Wspólnej
Następny artykuł:

Polska Pamela na Wspólnej

tvnpix