Aktualności

Tydzień upokorzeń w Na Wspólnej!
Ewa i Ostrowski - 2915  Foto: TVN/ Radek Orzeł
Najlepsze fragmenty odcinków serialu "Na Wspólnej"! Obejrzyj już teraz.

To był bardzo emocjonujący tydzień w serialu "Na Wspólnej". Bohaterowie nie mieli łatwo. Ewa walczyła z sobą i ciężką chorobą jaką jest depresja. Tosię zaczęły ruszać wyrzuty sumienia, po tym jak wpakowała Ulę w poważne kłopoty. Ojciec Elizy postanowił wykorzystać sytuację i znaleźć córce nowego kandydata na męża! Zresztą popatrzcie sami. Zobaczcie jeszcze raz najlepszy fragmenty z odcinków serialu "Na Wspólnej" z minionego tygodnia.


Tosia chce rozmówić się z Aleksem, po tym jak dowiedziała się, że Ula widziała go z inną dziewczyną. Aleks próbuje przekonać Tosię, że to nieprawda.

Chłopak Tosi to "kłamliwa szmata"?!
Chłopak Tosi to "kłamliwa szmata"?!

Cielecki poznaje córkę z młodym, świetnie rokującym mężczyzną. Niby przypadkowe spotkanie szybko staje się podejrzane dla dziewczyny. Kiedy młodzieniec zaprasza ją do teatru Eliza już wie, że tata bawi się w swatkę!

Eliza ma kandydata na nowego męża?!
Eliza ma kandydata na nowego męża?!

Paweł odwiedza Anastazję, jednak Joachim nie dopuszcza do ich spotkania – każe natrętowi odwalić się od jego siostry! Podczas, gdy Joachim robi badania potrzebne do decyzji o przeszczepie, Paweł spotyka się jednak z Anastazją. Widzi ich razem Tomek!

Tomek przyłapał swoją dziewczynę z Pawłem!
Tomek przyłapał swoją dziewczynę z Pawłem!

 

Aleks czeka po lekcjach na Ulę i zaprasza ją na spacer. Wyznaje, że nie tęskni za Tośką, tylko za nią. Ula - zaskoczona tym, co słyszy – daje się pocałować! Wtedy z ukrycia wychodzi Tosia z całą grupą znajomych. Upokarza Ulę - każe się publicznie, na klęczkach, przepraszać! Wszystko jest nagrywane…

Tosia i jej koleżanki znęcają się nad Ulą!
Tosia i jej koleżanki znęcają się nad Ulą!

Ewa – mimo protestów Ostrowskiego – zostaje odwieziona na oddział psychiatryczny. Jak to przeżyje?

Ewa jest przewożona do szpitala psychiatrycznego
Ewa jest przewożona do szpitala psychiatrycznego

 

Jurek, pracownik Honoraty, chce zorganizować na Wspólnej koncert charytatywny dla ciężko chorego dziecka sąsiadki. Ma wystąpić sam i zaśpiewać… udając kobietę! Roman twierdzi, że Włodek nigdy się na to nie zgodzi. Tymczasem, kiedy Zięba poznaje Jureczka przebranego za Cecylię, jest nią absolutnie zafascynowany!

 

Włodek zauroczony Jurkiem w damskiej kreacji
Włodek zauroczony Jurkiem w damskiej kreacji

Włodek spotyka Jureczka tym razem nieprzebranego za Cecylię. Zaskoczony mężczyzna przedstawia mu się jako… brat i menadżer artystki! Zięba prosi o przekazanie Cecylii, że udało mu się przenieść koncert do domu kultury i zaprosić bardzo ważnych gości. Jureczek-Cecylia wpada w panikę!

Cecylia zdemaskowana?
Cecylia zdemaskowana?

Ostrowski chce odwiedzić Ewę w szpitalu psychiatrycznym. Lekarz mówi mu, że żona właśnie ma sesję z terapeutą. Arek przez niedomknięte drzwi słyszy, jak zobojętniała na wszystko Ewa mówi, że boi się wizyt męża i syna… W pracy jest tylko gorzej. Podda się czy wyjdzie na prostą?

Czy Ostrowski udźwignie kolejne problemy?
Czy Ostrowski udźwignie kolejne problemy?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ewa Gawryluk o depresji swojej bohaterki
Następny artykuł:

Ewa Gawryluk o depresji swojej bohaterki

tvnpix