Aktualności

Burzliwa wiosna w Na Wspólnej!
Wiosną będzie się działo!  Foto: TVN/Radek Orzeł
Siedemnaście lat na ekranie i nadal w świetnej formie. Rodzina Ziębów, ich bliscy i przyjaciele zmierzą się z tym, co przygotowało dla nich życie. A ono potrafi zaskakiwać! Nowi bohaterowie, gorące romanse, burzliwe rozstania, ludzkie dramaty – na widzów serialu „Na Wspólnej” tradycyjnie czekają moc wrażeń i potężna dawka emocji.

Wszystkie odcinku serialu Na Wspólnej obejrzysz w player.pl!

Wiosną czarne chmury zawisną nad związkiem Dagmary i Przemka. Kiedy mogłoby się wydawać, że wszystkie przeszkody mają już za sobą, nauczycielka ulegnie poważnemu wypadkowi. Natychmiast trafi do szpitala, gdzie dostępu do niej będzie pilnował Piotr – jeszcze jej mąż. Na dodatek wkrótce okaże się, że wskutek zajścia kobieta… straciła pamięć! Zapomni ostatnie kilka miesięcy swojego życia – w tym… związek ze swoim uczniem. Porzucony małżonek postanowi perfidnie wykorzystać sytuację i raz na zawsze rozdzielić kochanków. Z kolei Przemek w trudnych chwilach znajdzie pocieszenie w ramionach Moniki. Czy najbliższe tygodnie przyniosą nam smutny finał miłości Dagmary i Przemka?

 

Dagmara i PrzemekDagmara i Przemek
Foto: mat.prasowe/TVN

Trudne miesiące czekają rodzinę Dziedziców. Na Wspólną wprowadzą się nowi lokatorzy, Ukraińcy: Tania z synem oraz bratem Witalijem. Kobieta znajdzie wspólny język z życzliwym Sławkiem, który będzie dla niej nieocenionym wsparciem w traumatycznych i trudnych momentach jej życia. Połączy ich nić porozumienia, która powoli przerodzi się w zakazane uczucie, które sprawi, że relacja Renaty i Sławka zawiśnie na włosku… Po dłuższej nieobecności do Warszawy powróci także Daria. Zamieszka z Dziedzicami i rozpocznie studia. Na uczelni dziewczyna pozna Adama (w tej roli zobaczymy Marcina Rogacewicza), wykładowcę na wózku inwalidzkim. Nerwowa sytuacja w domu oraz  problemy z Dominikiem sprawią, że studentka zacznie szukać wsparcia u swojego profesora. Szybko połączy ich uczucie, które stanie się solą w oku Sławka, ojca dziewczyny. Czy młoda dziewczyna znajdzie w sobie na tyle determinacji, żeby obronić swój związek z niepełnosprawnym mężczyzną?

W najbliższych tygodniach życie nie oszczędzi także Weroniki i Roberta. Podczas napadu na kantor policjant przypadkowo zastrzeli młodą, nieuzbrojoną dziewczynę. Mężczyzna nie będzie mógł poradzić sobie z tą traumą. Dodatkowo sprawy nie ułatwią mu media. Prasa nagłośni aferę, wskutek czego Robert zostanie odsunięty od sprawy. Osaczony zacznie topić smutki w alkoholu. W tej sytuacji jego była żona Olga zagrozi, że odbierze mu synka, a Weronika, na której partner zacznie odreagowywać swoje stresy, wyrzuci go z domu. Na dodatek bliscy komisarza i on sam znajdą się na celowniku grupy przestępczej odpowiedzialnej za napad na kantor… A ci nie spoczną, póki nie zemszczą się za śmierć dziewczyny. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie! Czy tkwiący w szponach dawnego nałogu policjant da radę ochronić siebie i bliskich?

 

BergowieBergowie
Foto: TVN/mat.prasowe

Kłopoty nie ominą także Bergów! Tym razem spokój Joanny i Bogdana zmącą problemy z najmłodszą pociechą – Frankiem. Nastolatek zacznie zaniedbywać szkołę na rzecz gier on-line. Z tego powodu między chłopakiem a rodzicami dojdzie do wielu konfliktów. Nie pomogą nawet informacje o spektakularnych sukcesach Franka – zostaje przyjęty do amerykańskiej drużyny. Zaognioną sytuację postara się załagodzić nowa sąsiadka Bergów – młoda wiolonczelistka Sara (w tej roli Marta Bryła). Jaką rolę w życiu Joanny i Bogdana odegra nowa znajoma?

Kiedy jej młodszy brat będzie walczył o marzenia, Kasia stanie przed możliwością wyjazdu za ocean. Zakochany w niej Fabian zaproponuje, by mu towarzyszyła. Ona z kolei zacznie sobie uświadamiać, że jej przyjaźń z Brunem przeradza się w coś więcej. Co podpowie jej serce? Którego chłopaka wybierze? Tymczasem Bruno zdecyduje się pracować dla Jonasza i jako partyworker w niekonwencjonalny sposób będzie starał się pomagać tym, którzy – tak jak kiedyś on – znaleźli się w szponach nałogu. Wkrótce pozna Miłkę – narkomankę i dilerkę! Postanowi za wszelką cenę ją ratować. Czy jego misja uwieńczona zostanie sukcesem? A może ponownie wpakuje się w tarapaty? Niespodziewanie do Warszawy z trasy koncertowej powróci Sandra. Przyjaciele zdziwią się, że nie towarzyszy jej Michel, ale nowy partner muzyczny – Patryk. Pytana o męża dziewczyna będzie bardzo tajemnicza i zdawkowa... Co się dzieje z Michelem? Wkrótce Bruno odkryje, że Miłka i Sandra mają wspólnego znajomego!

 

BrunoBruno
Foto: TVN/mat.prasowe

Z kolei Danuta po raz kolejny pokaże swoje waleczne oblicze. Wraz ze swoimi uczniami zaangażuje się w akcję ratowania kilkudziesięciu zdrowych drzew, które deweloper zdecyduje się wyciąć dla potrzeb budowy podziemnego parkingu. Po jednym z dramatycznych wydarzeń do sprawy włączy się również Igor, który odkryje, że doszło do machlojek na szczeblu urzędowym! Do czego doprowadzi go dziennikarskie śledztwo? Jaką cenę zapłacą Danuta i jej uczniowie za bronienie swoich ideałów?

 

Gwiazdy Na Wspólnej na prezentacji oferty programowej TVN i Siódemki!

Gwiazdy serialu Na Wspólnej
1 z 6
Gwiazdy serialu Na Wspólnej
Foto: mwmedia
Gwiazdy serialu Na Wspólnej
2 z 6
Gwiazdy serialu Na Wspólnej
Foto: mwmedia
Patrycja Topajew
3 z 6
Patrycja Topajew
Foto: mwmedia
Joanna Jabłczyńska
4 z 6
Joanna Jabłczyńska
Foto: mwmedia
Joanna Jabłczyńska
5 z 6
Joanna Jabłczyńska
Foto: mwmedia
Joanna Jabłczyńska
6 z 6
Joanna Jabłczyńska
Foto: mwmedia
Gwiazdy serialu Na WspólnejPatrycja Topajew
+4

 

Wiosną największe emocje zamieszkają „Na Wspólnej”! Oglądaj codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN!

Gwiazdy serialu Na Wspólnej na wiosennej ramówce!
Gwiazdy serialu Na Wspólnej na wiosennej ramówce!

 

W nowych odcinkach serialu Na Wspólnej!
W nowych odcinkach serialu Na Wspólnej!

Luty w Na Wspólnej: Walka o miłość i trup w lesie!
Luty w Na Wspólnej: Walka o miłość i trup w lesie!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Poza małymi wyjątkami ok ale panie Miszczak - zdejmij pan z ramówki Kingę Rusin

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Czego w Walentynki unikają bohaterki Na Wspólnej?
   Następny artykuł:

   Czego w Walentynki unikają bohaterki Na Wspólnej?

   tvnpix