Aktualności

Powrót do listy

Ramówka jesienna TVN 2019: Śmierć, alkohol i nowe romanse w Na Wspólnej!

Ramówka jesienna TVN 2019: Śmierć, alkohol i nowe romanse w Na Wspólnej!
W nowych odcinkach  Foto: mat.prasowe/TVN
W najbliższym sezonie jeden z najpopularniejszych polskich seriali będzie świętować emisję 3000. odcinka! Twórcy oraz ekipa nadal są w doskonałej formie i nie zwalniają tempa. Widzowie będą świadkami gorących romansów, bolesnych rozstań, trudnych wyborów moralnych, emocjonujących pożegnań i zaskakujących powrotów.

Dramatyczne chwile czekają Elę i Igora. Po wypadku, któremu uległa z Ewą, sposób bycia Marcinkowej zmieni się o 180 stopni. Spokojna i ułożona dotąd kobieta coraz częściej będzie miewać napady szału i podejmować irracjonalne decyzje. W efekcie związek Eli i Igora zawiśnie na włosku, a mężczyzna zmusi ukochaną, żeby udała się do specjalisty. Ten nie będzie miał dobrych wieści – w głowie Elżbiety, w miejscu uderzenia, rozwija się krwiak i konieczna będzie ryzykowna operacja. Czy kobieta postawi na szali swoje życie i zdecyduje się na zabieg?

W poważne tarapaty wpadnie Weronika. Pewnej nocy, po świętowaniu kolejnego zawodowego sukcesu i wypiciu kilku lampek wina, wsiądzie za kierownicę i… spowoduje wypadek. Początkowo nieświadoma swojego czynu oraz przekonana, że uderzyła w jakieś zwierzę, odjedzie
z miejsca zdarzenia. Wkrótce okaże się, że prawniczka potrąciła 16-letnią dziewczynę! Czy Roztockiej wystarczy sił, żeby zmierzyć się z bolesną prawdą i wziąć odpowiedzialność za to, co zrobiła? Jak postąpi Robert, rozdarty pomiędzy  pracą i szukaniem sprawiedliwości, a miłością do Weroniki?

Po okresie sprawiania problemów wychowawczych Przemek postanowi dać rodzicom odetchnąć. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Ku wielkiej radości Krzysztofa, jego nastoletni syn zrezygnuje z wykorzystywania niewinnych ludzi do „nabijania fejmu” i znajdzie nowe zajęcie. Nieoczekiwanie odkryje w sobie miłość do sceny, a przede wszystkim do nauczycielki prowadzącej kółko teatralne – Dagmary. Los wyda się być dla niego bardzo łaskawy. Najpierw dostanie główną rolę w szkolnym spektaklu, a potem opiekunka kółka zaproponuje mu kilka prywatnych lekcji, które zakończą się... namiętnym pocałunkiem! Jak rozwinie się przyjaźń Dagmary z uczniem? Czy Przemek skosztuje zakazanego owocu, a nauczycielka przekroczy niebezpieczną granicę relacji nauczyciel–uczeń?

Niestety, rozpadnie się paczka studentów. Po tygodniach ukrywania problemu przez Bruna, prawda wyjdzie na jaw – przyjaciele dowiedzą się, że chłopak wpadł w szpony narkotyków. Najbardziej zaskoczona będzie Malwina, a wiadomość okaże się gwoździem do trumny ich związku. Tym samym Bruno zostanie sam! Jak bolesny upadek będzie musiał zaliczyć, żeby się opamiętać? Czy wsparcie przyjaciół okaże się wystarczającą motywacją, by wygrać z nałogiem? Z kolei Norbert podejmie decyzję, która zmieni wszystko – postanowi wyjechać do Afryki, wcześniej jednak poprosi Agatę o rękę. Po pierwszym szoku ukochana powie „tak” i zgodzi się towarzyszyć Norbertowi. Wówczas radosne przygotowania do wyjazdu przerwie telefon z ofertą wymarzonej pracy…

Jesienią na brak wrażeń nie będzie mogła narzekać też Joanna, a to za sprawą przypadkowo poznanego, przystojnego Karola. Czarujący mężczyzna zainteresuje się atrakcyjną lekarką i coraz częściej zacznie pojawiać się w jej życiu. Początkowo kobieta da mu nadzieję, ale szybko pożałuje swojej decyzji. Wkrótce dowie się, że granica między miłością a obsesją jest bardzo cienka. Jaką cenę zapłaci za tę wiedzę?

Zapraszamy „Na Wspólną” – najbardziej lubianą ulicę w Polsce! Emisja od poniedziałku do czwartku o godz.20.15!

Na Wspólnej: Tego nie zobaczycie w telewizji!
Na Wspólnej: Tego nie zobaczycie w telewizji!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zachwycająca Julia Kamińska na premierze filmu
Następny artykuł:

Zachwycająca Julia Kamińska na premierze filmu

tvnpix