Aktualności

Powrót do listy

Adam Fidusiewicz szczerze o Mrocznych Kalesonach i sekretach pracy aktora!

Adam Fidusiewicz szczerze o Mrocznych Kalesonach i sekretach pracy aktora!
Adam Fidusiewicz jest pracoholikiem?  Foto: screen
Dlaczego wystąpił w stroju z epoki? Czy na prawdę myśli o pracy modela? Odpowiedź na te i inne pytania w materiale wideo!

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów Maks z serialu "Na Wspólnej". Aktor udzielił obszernego wywiadu dla redakcji "Dzień Dobry TVN". Obejrzycie, będziecie zaskoczeni! Nie znaliście aktora z tej strony! Wideo.

Adam Fidusiewicz szerokiej publiczności dał się poznać kilkanaście lat temu jako Staś Tarkowski z "W Pustyni i w puszczy" oraz jako serialowy Maks z "Na Wspólnej". Gra, tańczy, rysuje, swoich sił próbował także w modelingu oraz prowadząc blog internetowy "Mroczne Kalesony". Co obecnie robi i jakie ma plany na przyszłość? Zdradził także wiele sekretów dotyczących pracy aktora.

Pierwsza rzecz, jeżeli chcesz zagrać myślenie, to musisz stanąć, zapatrzeć się w jakiś punkt i językiem liczyć zęby od wewnątrz. Bardzo dobrą dla mnie radą aktorską, która była bardzo trudna do wprowadzenia, a jednocześnie bardzo prosta jest to, żeby się bawić, mieć przyjemność z tego, co się robi. Tego nauczyła mnie improwizacja. Wchodzić na scenę, czerpać z tego, co się dzieje tu i teraz. Wcześniej miałem przekonanie, że mam tutaj jakiś produkt, to jest moja rola i muszę ją pięknie wyrecytować. W ogóle nie miałem kontaktu z rzeczywistością, nie wiedziałem, co się dzieje. Odkąd zacząłem się bawić tym, co wydarza się między ludźmi, jest zdecydowanie lepiej. Każdemu to polecam. Na tyle, na ile jest to możliwe, znaleźć coś przyjemnego w tym, co się robi, coś, co otwiera i daje taki fan z życia - zdradził w wywiadzie.

Czytaj więcej na www.dziendobry.tvn.pl

Wszystkie odcinki serialu Na Wspólnej obejrzycie w player.pl!

 

Zobaczcie także:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
W nowych odcinkach Na Wspólnej!

Ilona i Maks swingują z sąsiadami?!
Ilona i Maks swingują z sąsiadami?!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Miniony tydzień w Na Wspólnej skończył się tragicznie!
Następny artykuł:

Miniony tydzień w Na Wspólnej skończył się tragicznie!

tvnpix