Więcej scen erotycznych w "Na Wspólnej"?

następna strona

Aktualności

powrót do listyPoprzednia

Zdrady w "Na Wspólnej"!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd zdrad, których dopuścili sie bohaterowie serialu "Na Wspólnej"!
Zdrady w "Na Wspólnej"!
Foto: TVN Ewa i Borys
Zobacz pełny odcinek na player.pl

Zdrady już na samym początku pojawiały się w "Na Wspólnej". W pierwszych odcinkach serialu poznaliśmy tajemniczą Kingę, okazało się, że była kochanką Wiktora Brzozowskiego. To z nią Wiktor zdradzał swoją żonę Izabelę. Jakby tego było mało Wiktor miał romans ze swoją bratową Basią Brzozowską, owocem tego związku jest ich syn Kubuś. Ta historia miała ciąg dalszy, kiedy Andrzej dowiedział się, że Kubuś jest dzieckiem Wiktora, odszedł od Basi i związał się z Joanną Rawską. Po pewnym czasie Basia i Andrzej wrócili do siebie. W ostanim czasie, w życiu Andrzeja pojawiła się intrygująca, młoda architekt, Jagoda Wolska, z którą zdradził żonę. Jaki będzie finał tej historii? Tego dowiecie się już w nowych odcinkach "Na Wspólnej".

Andrzej i Jagoda
Foto: TVN Andrzej i Jagoda

Po smierci Wiktora Kinga odnalazła szczęście u boku jego brata - Michała Brzozowskiego. Pobrali się, byli bardzo szczęśliwi, aż do czasu kiedy Michał wdał się w romans z Iloną Zdybicką. Kinga zażądała rozwodu. Niespodziewanie zbliżyła się ze swoim szwagrem Andrzejem, pomiędzy nimi pojawiła się namiętność, która, choć nie skonsumowana, była przyczyną wielu kłopotów w rodzinie Brzozowskich. Następnie Kinga poznała w pracy Darka Konińskiego, nawiązli romans i przez chwilę Brzozowska czuła, że emocjonalnie uwolniła się od swojego męża, jednak wkrótce zakończyła tę znajomość. Po pewnym czasie Kinga i Michał na nowo zbliżyli się do siebie i postanowili dać sobie kolejną szansę.

Kinga i Andrzej
Foto: TVN Kinga i Andrzej

Izabela Brzozowska także przez długi czas nie miała szczęścia do mężczyzn, zdradzał ją nie tylko jej mąż Wiktor. Kiedy związała się z dużo młodszym Sebastianem Petrusem, ten zakochał się w Weronice, z którą połączył go namiętny romans. Weronika zaszła w ciążę i urodziła córeczkę Antosię. Kiedy Sebastian zniknął z życia Weroniki, poznała Adama Roztockiego. Wydawało się, że odnalazła szczęście, jednak kiedy w ich związku pojawiły się problemy Adam zafascynowany Lidką - zdradził Weronikę. Po pewnym czasie udało im się pokonać problemy i wrócili do siebie, wydawalo się, że nic nie jest w stanie zaszkodzić ich związkowi, ale w życiu Weroniki ponownie zjawił się Sebastian. W chwili słabości Weronika uległa dawnemu kochankowi, ponownie zaszła w ciążę, nie była pewna kto jest ojcem dziecka. Kiedy okazało się, że Kacperek jest synem Adama, Roztoccy postanowili zawalczyć o swoją miłość.

Adam i Lidka
Foto: TVN Adam i Lidka

Miłosne zawirowania od zawsze towarzyszą Ewie. Jej pierwszy mąż Leszek zdradzał ją notorycznie. Ewa związała się z Romanem Hofferem, przyjęła oświadczyny i została jego żoną. Szczęście Hofferów zburzyło pojawienie się Borysa Orłowa, z którym Ewa zdradziła Romana, ten fakt przypieczętował decyzję o rozwodzie. Związek Ewy i Borysa był pełen namiętności i emocji, kilkakrotnie rozstawali się i wracali do siebie. Decyzja o rozstaniu spowodowana była zdradą Borysa z Okasną, która była jego pierwszą żoną.

Ewa i Borys
Foto: TVN Ewa i Borys

Igor Nowak miał grono wielbicielek, spotykał się z Karoliną Brzozowską, jednak zakochał się w Kasi, (Marta Wiśniewska) a Karolina bardzo przeżywała ten fakt. Później Igor związał się z Ulą (Edyta Herbuś), która nie była mu wierna. Od tamtej pory w życiu Igora cały czas pojawiały się nowe dziewczyny, dopiero kiedy poznał Maję zakochał się w niej bez pamięci, jednak dziewczyna zdradziła go i wyjechała zagranicę z mężem i córeczką. Kiedy po kilku latach Maja wróciła do polski, ożywił się jej romans z Igorem, który okazał sie niewierny wobec swojej partnerki Magdy.

Magda i Igor
Foto: TVN Magda i Igor

Wydawało się, że nic nie jest w stanie zniszczyć związku Marty i Filipa, jednak Koanrska nie  potrafiła oprzeć się Januszowi Gajewskiemu. Rozwiodła się z mężem i związała z przystojnym pilotem. Zaręczyli się, ale ich szczęście nie trwało długo, Janusz zmarł wskutek obrażeń jakich doznał w wypadku samochodowym.

Marta i Janusz
Foto: TVN Marta i Janusz

Siostry Zimińskie także nie mają szczęścia do mężczyzn. Gosia Zimińska była notorycznie zdradzana przez swojego pierwszego męża Piotra Mierzejewskiego, ich związek zakończył się rozwodem. Także drugi mąż był niewierny wobec Gosi, Piotr Czubak ukrywał przed nią fakt, że jest gejem. Czubak miał romans ze swoim szefem Witkiem, kiedy prawda wyszła na jaw próbował popełnić samobójstwo. Ola Zimińska przez długi czas była związana z Danielem Brzozowskim. Ten idealny z pozoru związek zakończył się kiedy Daniel nawiązał romans z dużo starszą od siebie Dorotą, która była asystentką na uczelni, na której stuidiował.

Małgosia i Piotr
Foto: TVN Małgosia i Piotr

W "Na Wspólnej" bohaterowie zdradzali często, oto pozostałe przypadki zdrad: Leszek Nowak zdradzał także swoją drugą żonę Gabrysię. Grzegorz Zięba, kiedy jako świadek koronny rozpoczął nowe życie związał się z inną kobietą. Rafał Sobczak uległ fascynacji Zosią - koleżanką z pracy, z którą zdradził Agnieszkę.

Zosia i Rafał
Foto: TVN Zosia i Rafał

W powietrzu wisiała także zdrada w małżeństwie Ziębów, kiedy po latach w życiu Marii pojawił się Tadeusz, który był jej wielką miłością z młodości. Jednak pomimo obaw Włodka, Maria nie uległa pokusie i pozostała wierna ukochanemu mężowi.

Zobaczcie galerię: Zdrady w "Na Wspólnej"!

Galeria foto (16)

Zdrady w "Na Wspólnej"

 • Kasia i Igor
  Kasia i Igor (1 z 16) Fot. TVN
 • Andrzej i Joanna Rawska
  Andrzej i Joanna Rawska (2 z 16) Fot. TVN
 • Kinga i Andrzej
  Kinga i Andrzej (3 z 16) Fot. TVN
 • Ewa i Borys
  Ewa i Borys (4 z 16) Fot. TVN
 • Adam i Lidka
  Adam i Lidka (5 z 16) Fot. TVN
 • Borys i Oksana
  Borys i Oksana (6 z 16) Fot. TVN
 • Sebastian i Weronika
  Sebastian i Weronika (7 z 16) Fot. TVN
 • Weronika i Sebastian
  Weronika i Sebastian (8 z 16) Fot. TVN
 • Marta i Janusz
  Marta i Janusz (9 z 16) Fot. TVN
 • Rafał i Zosia
  Rafał i Zosia (10 z 16) Fot. TVN
 • Piotr i Witek
  Piotr i Witek (11 z 16) Fot. TVN
 • Igor i Maja
  Igor i Maja (12 z 16) Fot. TVN
 • Andrzej i Jagoda
  Andrzej i Jagoda (13 z 16) Fot. TVN
 • Kinga Brzozowska.jpg
  Kinga Brzozowska.jpg (14 z 16) Fot. TVN
 • Ilona Zdybicka
  Ilona Zdybicka (15 z 16) Fot. TVN
 • Dorota
  Dorota (16 z 16) Fot. TVN

autor: KW

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Igor był związany z Anią, która zmarła. Długo nie mógł się pogodzić z jej śmiercią. Na spotkani klasowym spotkał dawną koleżankę ze szkoły Ulę.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   na pierwszym zdjęciu jest Maja i Igor a nie Ewa i Borys

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     Pomoc | Zasady forum
     Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
     tvnpix